Polska i masoneria w przededniu wielkiego krachu

Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
popularnonaukowa
Siro

Struktury polskiego państwa zostały tak skonstruowane, że funkcjonują w interesie masonerii. Podstawowy dla Polski jest, wytworzony przez masonerię, ustrój finansowy i bankowy, będący narzędziem rabunku Polski i Polaków. Społeczeństwo i państwo posiadają wielokrotnie mniej pieniędzy niż powinny mieć. Pozostałe pieniądze kreują banki. Wszyscy muszą od nich pożyczać na wysoki procent. Oznacza...

Społeczeństwo i państwo posiadają wielokrotnie mniej pieniędzy niż powinny mieć. Pozostałe pieniądze kreują banki. Wszyscy muszą od nich pożyczać na wysoki procent. Oznacza to, że płacą „podatek bankowy”. Płaci go państwo, płacą go firmy i wszyscy obywatele. Ten „podatek” zabiera nam do 50% dochodów.
Ustrój gospodarczy stanowi tylko swoiste przedłużenie ustroju finansowego – służy zachodnim koncernom.
Ustrój polityczny Polski to antydemokratyczny, oligarchiczny mechanizm chroniący wymienione wyżej ustroje i strzegący interesów światowej masonerii.
Masoneria wytworzyła taką sytuację finansową i gospodarczą, że wielki światowy krach, który nie ominie Polski i zniesie jak tsunami z powierzchni ziemi obecną cywilizację jest nieunikniony. Ma on zmusić społeczeństwa do dobrowolnego poddania się władzy masońskiego rządu światowego. Nie musi jednak zakończyć się wszechwładzą masonerii. Może być momentem, w którym uwolnimy się spod jej władzy i zbudujemy niepodległe państwo – Polskę, która będzie w pełni Polską.

źródło opisu: http://www.ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_230165...(?)

źródło okładki: http://www.ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_230165...»

as12 | 2019-09-22

Żenująca twórczość fanatyka religijnego zniewolonego przez watykańskiego okupanta.

Strategos | 2017-08-02

Dużo twierdzeń, za mało dowodów

Antagonista Esklaważu | 2016-08-15

Skrajne, ekonomiczne oszołomstwo. Chociaż biorąc pod uwagę "płodność" autora, wydawanie hurtowo krótkich książeczek, pisanych szybko na kolanie gdy tylko wyczuje pieniądz (jak np. po sprawie ukraińskiej w 2014 roku) i wielokrotnie powtarzanie swoich nieuczciwych, nienaukowych tez, podejrzewam cynizm i wyzysk biednej, niewyedukowanej, katoprawicy.