wilno
aramis

W Wilnie można poczuć ducha Kresów. Kryje się on w klimatycznych zaułkach wileńskiej Starówki, na pełnych lnu i bursztynów bazarach, na Kaziukowych jarmarkach, no i oczywiście w lokalnych gospodach. Zapiekanka kartoflana, bliny nadziewane mięsem, kołduny z grzybami, a na upały – chłodnik po litewsku i orzeźwiający kwas chlebowy. Przewodnik zawiera informacje o dojeździe do każdego opisywanego...

Przewodnik zawiera informacje o dojeździe do każdego opisywanego zabytku, restauracji czy sklepu. Godziny otwarcia, ceny. Wszystko, co potrzebne, by odnaleźć się w nowym miejscu.
explore! guide to wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map:

- mapy tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc
- bogata treść – historia i kultura, przyroda i tradycje, a także ciekawostki i anegdotki
- przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji
- liczne informacje praktyczne – dojazd, ceny biletów, godziny otwarcia, opisy knajp, teatrów, targów
- kolorowe fotografie
- szczegółowy atlas
- składana mapa laminowana w kieszonkowym formacie

źródło opisu: http://www.comfortmap.com

źródło okładki: http://www.comfortmap.com

wuem | 2015-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2015

Posiadam przewodniki kilku wydawnictw ale ExpressMap 3w1 to rewelacja. Przejrzysty przewodnik, mapki, oddzielone informacje tak, że korzystając z przewodnika nie błądzimy w nim. Polecam przewodnikom, na pewno będziecie zadowoleni!