Falling for my Best Friend's Brother

Cykl: One Night Stand (tom 2)
Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
angielski
lulamae

Aiden Taylor. He’s devastatingly handsome, sexy, arrogant and he’s out of reach. He’s my best friend’s brother and the one man I can’t have. However, now that my best friend Liv is getting married, I’m seeing him more than ever. And he’s doing things to me that are making it hard for me to forget him. Or that night we had years ago. The night neither of us wants to talk about. The night I...

Aiden Taylor.

He’s devastatingly handsome, sexy, arrogant and he’s out of reach.
He’s my best friend’s brother and the one man I can’t have.
And he’s doing things to me that are making it hard for me to forget him.
Or that night we had years ago.
The night neither of us wants to talk about.
The night I really want to talk about. We both vowed to keep our secret.
It’s just getting harder and harder to keep it to myself.
I need to come up with a plan.
And I need to come up with it now because every weekend it’s getting harder and harder to tell myself that I’m not falling for my best friend’s brother.

źródło opisu: https://www.goodreads.com

źródło okładki: goodreads.com

książek: 2087
bookish | 2015-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2015

ta książka jest dla mnie strasznie naiwna, bo gdzie dwie dorosłe osoby - przyjaciółki, główna bohaterka i bohaterka 1 części zachowują się tak, bawią w sztuczki, aby dobyć dla niej chłopaka - brata jej najlepszej przyjaciółki Aidena. i tak ponad 200 stron. przyjemne to przeczytania jak nie ma się co.

asia20100 | 2015-06-21
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyk, 2015
Przeczytana: 21 czerwca 2015

Zachowanie bohaterek bardzo niedojrzałe i wręcz denerwujące a cała historia bardzo infantylna...

Shinedown | 2016-03-14
Przeczytana: 14 marca 2016

Gdy czytałam tą książkę miałam nieodparte wrażenie, że główna bohaterka to głupiutka nastolatka. Zaczepki i róże tego typu rzeczy, które stosowała by zwrócić uwagę bohatera kojarzyły mi się z parkami z gimnazjum. Z pewnością nie przeczytam jej po raz drugi. Jedynie okładka mi się spodobała :D

k_a_s_i_a | 2015-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2015

Miła historia. Z dużą dozą humoru dzięki temu dobrze i szybko się czyta. Przebieg książki jest dość przewidywalny, jednak mimo wszystko było ciekawie,

Kasiar | 2016-06-06

Aiden. Seksowny, przystojny, inteligentny, wysportowany - jednym słowem ideał. Alice, młodsza od niego o kilka lat najlepsza przyjaciółka jego siostry. I to nie jest tu tak, że to romans potajemny. Tutaj jego siostra spiskuje z Alice by go usidlić, bo Alice jest idealną kandydatką na bratową. Obie wymyśłały intrygi jak zdobyć faceta, co nie było zbyt mądre. Ale panowie w tej książce pokazali pazurki i wymyślili odwet by pokazać im, że to wcale nie jest zabawne. Szkoła nie poszła na marne i Alice zmieniła swoje postępowanie.

Książka bardzo zabawna, i choć wiele z Was pisze że książka infantylna itp, to prawda jest taka, że dziewczyny dostały za swoje i w tym cały urok książki.

Swietnie się bawiłam czytając. Kiązka nie za długa, w sam raz na jeden wieczór.

Natalia | 2015-12-27
Przeczytana: 06 grudnia 2015

Jeszcze większy chłam niż pierwsza część. To jest gorsze niż Grey, to jest gorsze niż cokolwiek innego, co czytałam..Tak dziecinnych postaci jeszcze nie spotkałam.
A sam wątek relacji-związku czy cokolwiek..cóż, ludzie AŻ tak idiotycznie się nie zachowują...nie?

To było tak złe, że aż śmieszne. Płakałam ze śmiechu z zażenowania... Ja nie wiem co autorka ćpała przy pisaniu. Są dwie opcje albo autorka chciała ponabijać się z gatunku, albo naprawdę się jej to podobało. Pierwsza opcja jest dla mnie lepsza do przyjęcia niż ta druga.

anett023 | 2015-07-07

Fajna, lekka, przyjemna i dowcipna książka. Dwie przyjaciółki spiskujące by zdobyć faceta :D Uśmiałam się ze względu na ich pomysły by uwieść faceta Całkiem realna książka bo kobiety rzeczywiście maja takie pokręcone pomysły -cała prawda :D Polecam!

Aśka | 2016-04-10

II część serii, która nie powinna się w ogóle zacząć, przeczytana tylko dlatego, że opis książki znaleziony w internecie jest o niebo ciekawszy niż jej wnętrze. Zdań, które nie zawierały słów "Och" jest tak mało, że zaczynam się zastanawiać, czy to autorka miała tak ubogi słownik czy tłumacz dał ciała.

EnjoyEveryMoment | 2015-07-11

myslałam ze trafilam na cos dobrego ale sie myliłam .Ksiązka jest bardzo krótka i cała o tym jak Przyjaciołki próbuja zdobyc stuczkami brata jednej z przyjaciołek. Nie przeczytała bym ponowie.