Spoczynek w Duchu Świętym

Wydawnictwo: Esprit
religia
Odzio

Wierzymy, że spoczynek w Duchu jest niczym „zemsta” naszego Boga. Niewolnictwo najuboższych –zarówno to wewnętrzne, jak i zewnętrzne – jest bowiem tak wielkie, że Bóg wyciąga potężne ramię, by skrócić czas uwolnienia i „na nowo stworzyć” swoje dzieci pozbawione sił do walki. fragment Jak to się dzieje, że narkoman, przeżywając doświadczenie spoczynku w Duchu, wykrzykuje: „Co to za towar?!...

fragment
Jak to się dzieje, że narkoman, przeżywając doświadczenie spoczynku w Duchu, wykrzykuje: „Co to za towar?! Czuję się tak lekko!”? Kto może doświadczyć „zemsty” Bożej miłości? W jaki sposób możliwa jest radykalna przemiana gangstera, który nagle chce mówić swoim wrogom: „Hej, ty! Jezus Cię kocha!”? Niezwykła książka o. Antonella Caddedu odpowiada na pytania o tajemniczą moc Ducha Świętego, zdolną wypalić krzywdę z wielu skażonych serc. Zawiera również świadectwa osób, które doświadczyły spoczynku w Duchu – przeżycia będącego w ich życiu początkiem wielkiej przemiany.

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl/363/Spoczynek-w-Duchu-Swietym.html

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/363/Spoczynek-w-Duchu-Swietym.html

Marchewka | 2019-07-16
Przeczytana: 27 czerwca 2019

Ojciec Antonello rewelacyjnie pisze o istocie spoczynku. Do tego niewiarygodne świadectwa. Polecam!

Odzio | 2015-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2015

Jeżeli widzieliście, lub słyszeliście o spoczynku w Duchu Świętym, a macie wątpliwości co to takiego jest i jak je odczytywać/interpretować to warto sięgnąć po tę książkę. Autor przedstawia cytaty z Biblii, świadectwa osób które przeżyły takie szczególne działania Ducha Świętego oraz stanowisko kościoła katolickiego na ten temat.