Otaku numer 55 (czerwiec 2015)

Cykl: Otaku (tom 55)
Wydawnictwo: Studio JG
manga, anime, otaku, japonia
czasopisma

Nadszedł czas na czerwcowo-lipcowy numer - „Otaku”! Jak widzicie okładka optymistycznie zwiastuje wakacje. Dobrze będzie je zacząć z humorem i optymizmem, co zapewnią urocze dziewczęta z mangi „K-ON!”. Na miłośników klimatów fantasy czeka natomiast „Oblubienica czarnoksiężnika”, która przeniesie Was w świat magii i brytyjskich legend. Powieje również grozą – opowieść o Tomie, nie pozwoli Wam...

Nadszedł czas na czerwcowo-lipcowy numer - „Otaku”!
Jak widzicie okładka optymistycznie zwiastuje wakacje. Dobrze będzie je zacząć z humorem i optymizmem, co zapewnią urocze dziewczęta z mangi „K-ON!”. Na miłośników klimatów fantasy czeka natomiast „Oblubienica czarnoksiężnika”, która przeniesie Was w świat magii i brytyjskich legend. Powieje również grozą – opowieść o Tomie, nie pozwoli Wam spokojnie zasnąć. Miłośnicy czołgów i innych wypasionych broni również znajdą coś dla siebie w zestawieniu dziesiątki najlepszych serii militarnych. W dziale „Kultura” kolejna część cyklu o duchach i potworach, tym razem o wyjątkowo mściwych gościach z zaświatów. „Offroad” również przepełniony jest serią ciekawych tekstów, czeka tam na Was m.in. fotoreportaż z Pyrkonu, duży artykuł na temat szalenie popularnej nowelki „Sword Art Online”, a także Hatsune Miku ze swoją vocaloidową rodzinką, Kairi udzielająca nowe porady cosplayowe, a także Kattlett, która opowie Wam o swojej przygodzie z rysunkiem. Oczywiście to tylko namiastka tematów poruszonych w tym numerze.

Na koniec dwa ogromniaste plakaty z serii „No.6” i „The Breaker”. Nie przegapcie tego numeru!

źródło opisu: Studio JG, 2015

Agnieszka Olejnik

Światło księżyca
Jenn Bennett

8,5 (2 ocen i opinii)
Burze w mózgu. Opowieści ze świata neurologii
Suzanne O'Sullivan

Claudia Pietschmann

8 (2 ocen i opinii)
| 2015-06-21
Przeczytana: 19 czerwca 2015

To pierwszy raz, gdy kupiłam tą gazetę i był to raczej dobry wybór. Czasopismo posiada wiele ciekawostek np. listę mang i anime które ukażą się w najbliższym czasie, dowiemy się wiele o Japońskiej kulturze, a także będziemy mogli śledzić najnowsze wydarzenia jak to każdy Otaku :)

Ah, zapomniałabym dodać w każdym numerze znajdziemy 2 wielkie plakaty :3