Morza i oceany. Dla małych i dużych odkrywców

Wydawnictwo: Samp
hobby

Dzięki serii Dla małych i dużych odkrywców każdy Czytelnik, młodszy i starszy, pozna otaczający nas świat i z chęcią wkroczy na ścieżkę nauki, w czym pomogą mu efektowne zdjęcia, które są uzupełnieniem informacji zawartych w tekście. Jako naukowy odkrywca zbada wiele interesujących dziedzin, pozna zjawiska, fakty i ciekawostki. A zamieszczone w każdym tomie serii projekty, gry i zabawy pozwolą miło spędzić wolny czas. Czas zanurkować w głębiny i odkryć niesamowity podwodny świat! Czy wiesz: Jak głęboki może być rów oceanicznya Dlaczego woda w morzach jest słonaa Jak powstają pływy i co to takiegoa Co to jest łańcuch pokarmowya Które morskie zwierze nurkuje najgłębieja Jakie zwierzęta żyją na rafie koraloweja Okładka: twarda, Rok wydania: 2005,

książek: 2046
Wikimika | 2013-07-26