Steganografia cyfrowa. Sztuka ukrywania informacji

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
ekonomia, technika, nauka, kryptografia

Przedstawiamy Czytelnikowi książkę poświęconą aktualnemu zagadnieniu, jakim jest zabezpieczenie użytkowników sieci komputerowych przed kontrolowaniem prywatnych treści, rozmów lub e-maili. Według ekspertów od komputerów nie ma technologicznych możliwości, by uchronić się przed podsłuchiwaniem czy zabezpieczyć naszą korespondencję, jednak istnieją łatwe sposoby ochrony naszej prywatności, które można nazwać jednym słowem - steganografia.
Książka w przystępny sposób prezentuje przegląd i analizę istniejących metod ukrywania poufnych treści elektronicznych przekazywanych przez sieci publiczne. Publikacja jest skierowana do szerokiego grona użytkowników Internetu oraz wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na ten temat.

źródło opisu: http://ebookpoint.pl/ksiazki/e_0e2k.htm#opis

źródło okładki: http://ebookpoint.pl/ksiazki/e_0e2k.htm

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!