Claimed

Cykl: Decadence After Dark (tom 2)
Wydawnictwo: Kindle Edition
Claimed
Literatura erotyczna, BDSM
angielski
Melania

Book Two in the Decadence After Dark Series to be read after Owned Synopsis: With one look he consumed me. With one touch he marked me. With one kiss he owned me. With one whisper he claimed me. "No matter where you go or who you're with, you'll always be mine." Ellie Stevens thought she had moved on from the domineering man who abducted her. Now living in Hawaii and following her dreams,...

Book Two in the Decadence After Dark Series to be read after Owned

Synopsis:

With one look he consumed me.
With one touch he marked me.
With one kiss he owned me.
With one whisper he claimed me.

"No matter where you go or who you're with, you'll always be mine."

Ellie Stevens thought she had moved on from the domineering man who abducted her. Now living in Hawaii and following her dreams, no one is going to keep her down. But things aren't always as they seem.
Kayne Rivers reluctantly let Ellie go, but just because she's gone now, doesn't mean she'll be gone forever. She is his, and he won't stop until he's reclaimed her as his own.

Claimed is a dark erotic romance. Please pay close attention to the use of the words dark, erotic, and romance. It has intense sexual situations, a Master/slave relationship, mild abuse, and some violence. Reader discretion is advised.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/23316163-claimed

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/23316163-claimed

Nicola | 2019-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2019

I znowu zarwałam nockę. Wciągająca książka. ALE według mnie za dużo scen erotycznych a odrobinę za mało akcji się dzieje. Wybredna jestem :) Jeszcze przeczytać pozostałe tomy i pewnie przerzucę się na coś spokojniejszego do czytania. Burza emocji podczas czytania u mnie występowała i to nie jedna. POLECAM!!! :)

Adriana | 2018-12-10

Fajna kontynuacja, 2 tom lepszy zdecydowanie od pierwszego. Dużo się dzieje. Nie było aż tyle perwersji, aczkolwiek książka ocieka seksem. Ellie wraca do swojego "oprawcy i wybawcy", oczywiście nie od razu. Zaczynają wspólnie budować związek od podstaw, co skutkuje zaręczynami i ślubem, ale w między czasie narkotykowy kartel daje o sobie znać co kończy się dramatycznie dla głównej bohaterki. Podoba mi się styl i język Pani Never, mam ochotę sięgnąć po inne jej książki. Polecam!

Melania1987 | 2018-05-12
Przeczytana: 09 marca 2018

ta część jest lżejsza od poprzedniej, ale i tak zawiera ostre sceny

lulamae | 2017-01-22
Przeczytana: 20 stycznia 2017

Ellie zostawia Kayne'a.
Kayne wpada w rozpacz i autodestrukcję.
Ellie próbuje uporządkować własne myśli i uczucia, ale także stara się ruszyć ze swoim życiem do przodu.
Studia, kochanek i w miarę normalne życie.

Jednak Kayne nie jest z tych, którzy łatwo odpuszczają.
Dał jej rok, ale teraz czas minął i czas odebrać to co jego.
Jednak tym razem warunki dyktuje Ellie.

Czy to się może udać? Czy uczucie zrodzone z kłamstwa i przemocy może stać się czymś prawdziwym?

Poniżej możliwe SPOILERY!

Powiem szczerze, że byłam ciekawa jak autorka pokieruje losami bohaterów. Byłam ciekawa czy Ellie szybko wybaczy Kayne'owi i jak bardzo Kayne będzie musiał się płaszczyć, aby wejść w łaski kobiety, która posiadła jego serce.

Podobało mi się, że minął rok od wydarzeń mających miejsce na koniec pierwszego tomu. Dano czas Ellie na to, aby w jej głowie zaszły wszystkie potrzebne procesy do przetworzenia tego co przeszła w Rezydencji. Podobało mi się to, że dano jej czas, aby przekonała się czy to...

| 2016-05-24

Rewelacyjna i znów niedosyt :) Na szczęście jest trzecia część więc biegnę czytać.

Claimed jest tym wszystkim czego brakowało mi w pierwszej części, masa emocji, uczuć, psychologicznego podejścia do charakterów, a wszystko wzmocnione erotyzmem i zmysłowością! Świetnie się czytało, lekko i szybko, z niecierpliwością kolejnych wydarzeń. Ciekawe zwrot akcji, a końcówka porywająca i wzruszająca zarazem!
Autorka świetnie wykreowała postaci, tchnęła w nie ducha, pokazała emocje i psychikę, trudna przeszłość, jasna przyszłość...
Ellie jest w te części moją ulubienicą! Mądra, sprytna, odważna, zadziorna, kobieta z podniesioną głową, a Kayne...tym razem to on musi postarać się o serce kobiety którą kocha! Przeromantyczan, przezabawna, przeerotyczna, przecudowna!
Pierwsza część to typowy dark, druga już odbiega od typu, ale na pewno nie od poziomu!

mania_kch | 2016-03-19
Na półkach: Przeczytane, 2016

Ta część już nie jest tak mroczna i brutalna jak poprzednia, ma w sobie więcej romantyzmu i słodkości i zdecydowanie nie brakuje w niej wielkiego, perwersyjnego seksu między Kayne i Ellie i nie tylko między nimi :) Autorka świetnie napisała tę historię jednak otoczka tego erotyzmu momentami była nie do przetrawienia :)

magpie101 | 2016-03-13
Przeczytana: 12 marca 2016

Pierwsza czesc skonczyla sie dla Ellie dobrze, poniewaz odzyskala wolnosc, a Kayn stal sie zlamanym czlowiekiem, ktory przez dlugi czas nie trzezwial, a z tarapatow wyciagal go Jett.
Minal rok, Ellie zaczela spelniac swoje marzenia, przeprowadzila sie na Hawaje, rozpoczela studia, poznala chlopaka i byla w pewnien sposob szczesliwa. Kayn probowal sie z nia skontaktowac raz przesylajac jej babeczki jednak ona od razu je wyrzucila do kosza i nie chciala go widziec. Drugi raz Kayn podjal probe kontaktu juz przez Jetta zapraszajac ja do raju czyli do Bora-Bora i postanowil, ze to bedzie juz ostatni raz, gdy ja prosi o spotkanie aby wszystko wyjasnic, jesli sie nie zgodzi to odpusci i zniknie z jej zycia.
Ellie wbrew samej sobie godzi sie na wyjazd, bo mimo, ze ulozyla na nowo sobie zycie czegos, a raczej kogos jej brakuje czyli jej oprawcy.
Ich pierwsze spotkanie nie wypada dobrze, on wyznaje jej milosc i prosi o wybaczenie, ona ma do niego zal za to co jej zrobil rok wczesniej. Kayn...

Ziuta | 2016-02-29

Co-za-historia!Napięcie, podekscytowanie, podniecenie, euforia, ciekawość, oczekiwanie, strach... Ta książka budzi chyba wszelkie emocje! Po mistrzowsku opisana historia. Bardzo ciekawe postacie, nietuzinkowa akcja i to, co wieńczy dzieło - satysfakcjonujące zakończenie. Kocham Ellie i Kayna :)

bookish | 2016-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2016

kolejna części, inny czas, inne miejsce, ale bohaterowie ci sami, mimo że dowiadujemy się jeszcze więcej. można pomyśleć, że skoro zagadka została rozwiązana w poprzednim tomie to co nowego przeczytamy w tym? cóż, nasz bohater będzie walczył o odzyskanie swojej ukochanej.. dość surrealistyczne, szczególnie, kiedy cofniemy się wstecz z wydarzeniami, a do tego będzie tak piekielnie gorąco. dużo seksu, trójkąty, czworokąty. będziecie mili inny spojrzenie na Bora Bora, gwarantuje. a w tym wszystkim kolejna tajemnica, kolejne straszne wydarzenia, aż nieprawdopodobne. książka kończy się szczęśliwym zakończenie, ale autorka daje nam zapowiedź jeszcze czegoś... i na to czekam.