Detoks ciała i umysłu

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
zdrowie uroda detoks
zdrowie, medycyna
Aga_Book

„Detoks ciała i umysłu, czyli od czegoś trzeba zacząć“ to historia Ewy Trojanowskiej o tym, jak można mieć młodzieńczą witalność, radość życia, sprawne, zdrowe, elastyczne i zadowolone ciało. Cieszyć się zdrowiem fizycznym i psychicznym oraz świetną kondycją bez względu na wiek. Jak dobrze funkcjonować w tak niezdrowych okolicznościach, które nam się przydarzają, a które często sami sobie stwarzamy.
Ze szczerością i typowym dla siebie autohumorem Ewa Trojanowska opowiada o drodze, jaką pokonała od niezdrowego do zdrowego stylu życia. Ta książka nie tylko detoks umysłu i ciała, ale także duża dawka uśmiechu.

źródło opisu: Wydawnictwo Burda

źródło okładki: Wydawnictwo Burda

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!