Książka Roku 2018

Już po raz siódmy gości w Twoich dłoniach Antologia POSTscriptum, Czytelniku… Trzydziestu dwóch Autorów, a każdy osobnym światem. Wielu stałych bywalców, kilka nowych nazwisk i spory ładunek emocji. Swoisty ekshibicjonizm, bo przecież na co dzień tak wiele skrywamy pod warstwą pozorów, milczenia. Tu – stajemy nadzy. Ale nie daj się zwieść: pamiętaj, by czytać pomiędzy wierszami. Uwiedziony,...

Ale nie daj się zwieść: pamiętaj, by czytać pomiędzy wierszami. Uwiedziony, spójrz w nasze teksty jak w lustro
– w nim na równi z opowieścią, którą snują Autorzy, napotkaj siebie. Kto wie, może i Ty poczujesz magię tego
miejsca. I pozostaniesz?…
Katarzyna Piotrowska