Włoskie porachunki

Seria: Harlequin Światowe Życie Extra
Wydawnictwo: Harlequin Polska
Count Valieri's prisoner
Amanda

Madeleine Lang jedzie do Włoch, by przygotować materiał do programu o sławnej śpiewaczce operowej. Hrabia Andrea Valieri ma jej pomóc skontaktować się z gwiazdą. Maddie nie wie, że Valieri ma swój plan związany z jej przyjazdem. Chce ją wykorzystać, by uregulować dawne porachunki z rodziną jej narzeczonego. Madeleine staje się jego więźniem…

źródło opisu: Harlequin Polska, 2015

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

ann963 | 2019-01-01

Sara Craven - "Włoskie porachunki"/"Count Valieri's prisoner"

Madeleine + Andrea

*2013

MamaNaPetardzie | 2017-03-27
Na półkach: Przeczytane, Harlequin
Przeczytana: 27 marca 2017

Fajna odskocznia. Ona oszukiwana przez narzeczonego i jego rodzine , porwana pod pretekstem przez człowieka z żalem w sercu. Czy wypełni się przepowiednia? Czy hrabia zawładnie jej sercem? I czy intryga z przed lat wyjaśni się i ujrzy światło dzienne? I jaka cenę za to wszystko zapłaci Ona? Polecam