Fantastyczny futbol

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
futbol, piłka nożna
sport

Futbol to PIęKNA GRA dostarcza niezapomnianych wrażeń graczom, a widzom nie pozwala od niej oderwać wzroku. Fantastyczny futbol jest źródłem przydatnych informacji na temat najlepszych graczy świata, zwycięskich drużyn, najbardziej niezwykłych goli, olśniewających stadionów i wspaniałych meczów. To idealny towarzysz nie tylko podczas mistrzostw świata! z tej serii ukazała się również książka Niezwykłe igrzyska.

xMagisteR | 2013-08-15
Sylwia Sekret | 2012-07-08