Cuda Polski. Najcenniejsze zabytki i najpiękniejsze miejsca

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Indianka

Widoki i miejsca jeszcze przed wiekiem zwyczajne- puste górskie doliny, nieprzebyte bory, swobodnie płynące rzeki, szachownice pól- dziś, we współczesnym świecie, nabrały nowej wartości, podobnie jak zabytki stworzone ręką człowieka. Są w naszym kraju miejsca unikatowe w skali światowej i takie, które szczególne znaczenie mają dla Polaków- ze względu na rolę, jaką odegrały w dziejach kraju. Najciekawsze z nich przybliża właśnie książka, której niezaprzeczalnym walorem są piękne fotografie.

źródło opisu: Od Wydawcy

źródło okładki: Źródło własne

Charlotte | 2016-01-28

W tej książce znajdują się najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Polsce. Zawiera bardzo dużo pięknych zdjęć i krótkie opisy. Bardzo ona mi się podoba i polecam tagże inne książki z tej serii.