Rachel Rising #34

Wydawnictwo: Abstract Studio
komiksy
angielski
Wkp

Earl makes a play for Jet and it turns out the big guy has moves! Meanwhile, Lilith pays a surprise visit to Rachel and she has shocking news.

źródło opisu: https://www.comixology.com/Rachel-Rising-34/digital-comic/219921

źródło okładki: https://www.comixology.com/Rachel-Rising-34/digital-comic/219921

Wkp | 2015-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2015

ZMARTWYCHWSTANIE RACHEL 34 - MIŁOŚĆ SILNIEJSZA NIŻ ŚMIERĆ

Rachel wraz z Zoe przyjeżdża pod dom Palmera, podejrzewając że to on ją zamordował. Tymczasem Earl przychodzi do Jet zaprosić ją na randkę...

Terry Moore nieprzerwanie udowadnia, że jego komiksy są albo bardzo dobre, albo po prostu rewelacyjne, i poniżej tego poziomu zwyczajnie nie schodzi. Nowe RR to kawał świetnej akcji, sporo wielkich momentów, ale przede wszystkim to, z czego Moore słynie - genialnych emocji. Do tego rewelacyjnie narysowane.

Polecam, bo takich serii niewiele jest na rynku!