Merlin. Bezdomny źrebak

Tłumaczenie: Michał Kubiak
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Merlin. The homeless foal
Inaska

W schronisku przychodzi na świat źrebaczek. Ewa jest zachwycona. Okazuje się jednak, że źrebak nie zostanie w schronisku - zabierają go właściciele gospodarstwa, które jest położone daleko od "Cichego kąta". Co gorsze, sąsiedzi wciąż narzekają na sąsiedztwo schroniska i wydaje się, że naprawdę może dojść do jego zamknięcia.

źródło opisu: http://www.empik.com/merlin-bezdomny-zrebak-nolan-...(?)

źródło okładki: http://ecsmedia.pl/c/merlin-bezdomny-zrebak-b-iext20987399.jpg

anta_a | 2017-10-03
Przeczytana: 03 października 2017

Synkowi (5,5 roku) książka znudziła się.
Początek był ciekawy, ale potem było mało akcji, a dużo rozważań i niepokoju. Zdarzenia były tak trochę z boku. Dodatkowo wątek sąsiadki, która napisała petycję o likwidację schroniska został poprowadzony w taki sposób, że mój syn tylko się denerwował. Książka kończy się bez wyjaśnienia losów schroniska.
Może spodobało by się starszym dzieciom... ale mnie też średnio przypadła do gustu.

wrublik7 | 2015-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2015

piekna historia.

"kazdy czasem zmienia zdanie"