101 ciekawostek. Ludzkie ciało

Seria: 101 ciekawostek
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Dominika

Odkryj najdoskonalszą maszynę, jaką jest ludzkie ciało, i dowiedz się, jak pracują najważniejsze narządy odpowiedzialne za główne funkcje, a szczegóły naszej anatomii podziwiaj na kolorowych ilustracjach. Znakomita seria popularnonaukowa dla uczniów szkoły podstawowej. Każdy tomik poświęcony jest jednemu zagadnieniu, lecz dzięki temu czytelnik otrzymuje sporą porcję bogato ilustrowanej...

Znakomita seria popularnonaukowa dla uczniów szkoły podstawowej. Każdy tomik poświęcony jest jednemu zagadnieniu, lecz dzięki temu czytelnik otrzymuje sporą porcję bogato ilustrowanej wiedzy. Książki pełne ciekawostek!

źródło opisu: www.wydawnictwoolesiejuk.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!