10 (3 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
bajki
Indianka

Publikacja zawiera wspaniałe bajki mówiące o akceptacji dzieci niepełnosprawnych. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne. W projekt organizowany przez Przedszkole „Słoneczna Szóstka” w Śremie zostały zaangażowane gwiazdy, które udzieliły swojego głosu. Byli to między innymi: Magdalena Różczka, Agnieszka Kaczorowska, Krzysztof Wieszczek, Agata Nizińska, Joanna Jabłczyńska, Olga Bończyk, Dorota Czaja, Elżbieta Jędrzejewska, Jan Paszkowski, Michał Tomala, Aldona Orman, Michał Milowicz, Agnieszka Więdłocha, Marysia Góralczyk, Marcin Mroczek, Stefano Terazzino, Bartosz Obuchowicz, Andrzej Młynarczyk, Bartek Jędrzejak, Dariusz Kuźniak, Misheel Jargalsaikhan.

źródło opisu: Od Wydawcy

źródło okładki: Źródło własne

Łukasz Michta | 2016-01-16
Przeczytana: 2015 rok

Niezwykłe bajki - wyjątkowi są tuż obok to bardzo ciekawa pozycja edukacyjna. Zawiera ona bajki o osobach niepełnosprawnych oraz wykluczonych. Serdecznie polecam bajkę "Przyjaciel z okna obok", która opowiada o przyjaźni małej dziewczynki z chłopcem poruszającym się na wózku inwalidzkim. Książka zawiera dodatkowo płytę z wersją audio wszystkich bajek, które zostały przeczytane przez znane osoby!

Zachęcam do przeczytania!

Indianka | 2015-06-23
Przeczytana: czerwiec 2015

Książka, w której jedna z bajeczek jest mojego autorstwa. Oczywiście polecam nie tylko dlatego- dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Poza tym jest po prostu śliczna i mówi o ważnych sprawach. Mam nadzieję, że wzruszy nie tylko maluszki, ale także ich rodziców.

ma86 | 2015-06-28

Mądra i wartościowa książka. Warto mieć ją w swojej bibliotece.

nova | 2016-11-24
Justyna | 2015-08-04