Dzieciaki do kuchni czyli rodzinne gotowanie

Wydawnictwo: Świat Książki
9788324712038

Pomysłowa książka kucharska, wprowadzająca w tajniki kucharzenia nasze dzieci. Nietrudno jest umyć owoce, wymieszać składniki, czy dodać przyprawy... Przygotowując każdą potrawę, można wyodrębnić specjalne zadania dla najmłodszych. Obok aklasycznycha dań i deserów, autorka proponuje szereg przepisów na ulubione potrawy dzieci, jak hot-dogi czy omlet w kropki. Wszystkie przepisy opatrzone są specjalnymi radami i dokładnymi wskazówkami, w czym i jak mogą nam pomóc dzieci a w zależności od wieku.

Dorcia | 2010-11-17

Dla dzieci, które lubią pomagać mamom w kuchni. I dla mam. Świetne obrazki, porady a nawet przepisy - moje dzieci ją lubią. I wiedzą, że mogą pomagać kiedy coś gotuję.

Ewa318 | 2013-12-16
Przeczytana: 20 grudnia 2013