Spotkania nad urwiskiem
wspomnienia beskid niski
literatura piękna
Usti

W opowiadaniach "Spotkania nad urwiskiem" przedstawiam ludzi, których przeżycia pozostawiły trwałe ślady w mojej pamięci. Ich życie było ciężkie, ale piękne, jedyne i niepowtarzalne. I choć to, co próbuję utrwalić w "Spotkaniach..." działo się bardzo niedawno, przecież należy już do przeszłości historycznej. Bo wielkie zmiany dokonały się w życiu bohaterów moich opowiadań. Może przemówią i do Waszej wyobraźni?

źródło opisu: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!