Włodek Lubański. Legenda polskiego futbolu

Wydawnictwo: Videograf II
futbol, piłka nożna

Prezentowana książka zawiera wiele niepublikowanych faktów z życia i kariery sportowej jednego z najwybitniejszych polskich piłkarzy. Włodzimierz Lubański jest dla sympatyków futbolu nie tylko w naszym kraju postacią ogromnie popularną, cenioną i lubianą. Ta ciekawa biografia przedstawia jego drogę na największe stadiony świata, kulisy ważnych rozgrywek piłkarskich, spektakularnych karier, przywołuje sławne postacie ze świata futbolu. Miłośnicy piłki nożnej powrócą dzięki tej publikacji do emocjonujących meczów, przeżyją raz jeszcze atmosferę napięcia towarzyszącego głośnym wydarzeniom piłkarskim, przypomną sobie zapomnianych już dziś zawodników. Będzie ona również cenną lekturą dla osób interesujących się historią sportu. Atrakcyjność książki podnoszą liczne fotografie, pochodzące m.in. także z rodzinnych albumów.

MilenaMilankowska | 2016-12-02
kaka | 2016-09-05