Włodek Lubański. Legenda polskiego futbolu

Wydawnictwo: Videograf II
futbol, piłka nożna

Prezentowana książka zawiera wiele niepublikowanych faktów z życia i kariery sportowej jednego z najwybitniejszych polskich piłkarzy. Włodzimierz Lubański jest dla sympatyków futbolu nie tylko w naszym kraju postacią ogromnie popularną, cenioną i lubianą. Ta ciekawa biografia przedstawia jego drogę na największe stadiony świata, kulisy ważnych rozgrywek piłkarskich, spektakularnych karier, przywołuje sławne postacie ze świata futbolu. Miłośnicy piłki nożnej powrócą dzięki tej publikacji do emocjonujących meczów, przeżyją raz jeszcze atmosferę napięcia towarzyszącego głośnym wydarzeniom piłkarskim, przypomną sobie zapomnianych już dziś zawodników. Będzie ona również cenną lekturą dla osób interesujących się historią sportu. Atrakcyjność książki podnoszą liczne fotografie, pochodzące m.in. także z rodzinnych albumów.

amazur83 | 2014-06-14
Przeczytana: 2011 rok

Świetna książka o świetnym piłkarzu. Włodzimierz Lubański, mimo swej boiskowej wielkości, zastał człowiekiem skromnym. Książkę czytałem kilka razy i często do niej wracam. Oprócz biografii Lubańskiego, jest to również po trochu historia wielkiego Górnika Zabrze jak i reprezentacji Polski.

Mateusz | 2013-08-28
Przeczytana: 01 czerwca 2013

Biografia naszego najlepszego piłkarza w historii.
Dla fanów piłki pozycja obowiązkowa

Tomasz Czekała | 2015-01-27
Przeczytana: 26 stycznia 2015

Ciekawa lektura, warto zapoznać się z historią jednego z najlepszych piłkarzy w historii polskiego piłkarstwa.

Lubię czytać biografie piłkarzy, nawet tak cukierkowo napisane jak Pana Lubańskiego.

utu13 | 2016-11-08
Przeczytana: 22 lutego 2014