Przemieniona

Cykl: Wampirze Dzienniki (tom 1)
Wydawnictwo: Ebook
Turned
Avis

Bohaterką jest 18-letnia Caitlin Paine, która przenosi się z rodziną do Nowego Jorku i rozpoczyna naukę w tamtejszym liceum. W międzyczasie zachodzi w niej pewna przemiana, która skutkuje wplątaniem się w sprawy podziemnego świata wampirów i wojnę klanów.

źródło opisu: http://www.download.net.pl/najlepsze-darmowe-powie...(?)

źródło okładki: http://alessandria.bookrepublic.it/api/books/9781632912213/cover

Damian | 2016-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2016

Już dawno nie czytałem czegoś tak słabego. Pobrałem tę książkę tylko i wyłącznie dlatego, że w Sklepie Play była za darmo. Po lekturze wiem dlaczego. Nigdy w życiu nie wydałbym grosza na taki chłam.

Judyta | 2016-08-28

Przeczytałam z zainteresowaniem. W dziedzinie wampirów ciężko jest stworzyć coś nowego, coś niesztampowego, ponieważ większość koncepcji gdzieś się już przewinęła. Niemniej jednak książka przyciąga, czytając " oczyma duszy swojej" widzisz akcje. Jesteś w niej, bierzesz czynny udział. Co dla mnie istotne, nie ma rozbudowanych opisów krajobrazów bądź miejsc. Z pewnością sięgnę po kolejny tom.

cytaty130 | 2015-08-14
Przeczytana: 13 sierpnia 2015

Morgan Rice jest super autorką!!! Książka ma około 100 stron, a i tak dużo się dzieje. Ta książka ma u mnie 2 miejsce w książkach o wampirach. Książka jest super extra!!!