Boże marzenie

Wydawnictwo: Esprit
Um sonho de Deus
religia
aniqa

Pozwól mi iść poszukać brata, który się zagubił. Jutro może być za późno! /fragment/ Ubóstwo, przestępczość, zaklęty krąg nałogów… i dwóch zapalonych mocą Bożego Miłosierdzia duchownych - ojcowie Henrique Porcu i Antonello Cadeddu – którzy dostrzegając ten ogrom zła, trawiącego ludzkie dusze, zdecydowali się na brawurowe przedsięwzięcie. Dzięki modlitwie i wytrwałości, a także zaskakującej...

Pozwól mi iść poszukać brata, który się zagubił. Jutro może być za późno!
/fragment/

Ubóstwo, przestępczość, zaklęty krąg nałogów… i dwóch zapalonych mocą Bożego Miłosierdzia duchownych - ojcowie Henrique Porcu i Antonello Cadeddu – którzy dostrzegając ten ogrom zła, trawiącego ludzkie dusze, zdecydowali się na brawurowe przedsięwzięcie. Dzięki modlitwie i wytrwałości, a także zaskakującej pomocy wielu ludzi, podjęli błogosławiony trud niesienia światła w miejsca pogrążone w całkowitym mroku.

Założona przez zakonników wspólnota Przymierze Miłosierdzia jest dzisiaj światowym fenomenem, powstałym, aby ewangelizować i przemienić grzeszników w świadków Bożego Miłosierdzia. Przesłanie wspólnoty to kwintesencja piękna i świętej prostoty: „Człowieku! Jezus Cię kocha”.

„Boże marzenie” to przejmująca opowieść o początkach i późniejszej działalności Przymierza Miłosierdzia. To ponadczasowa historia o tym, jak można spotkać Boga w człowieku, który zatopiony w grzechu dotknął stopami dna.

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl/

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/

Obowiązkowa pozycja dla każdego członka Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia!
Dzięki tej pozycji człowiek uświadamia sobie w jak pięknym i wyjątkowym dziele bierze udział. Świadectwa wręcz powalają na kolana! To jest jedna z tych książek, które wprost trzeba przeczytać! Chwała Panu za ojców założycieli!