Chorwacja i Czarnogóra

Wydawnictwo: Pascal
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
eduko7

"Ciepły Adriatyk, słoneczna pogoda, błękitne niebo, lazurowe jeziora Plitwickie, tajemnicze zaułki Rovinja, rzymskie ruiny w Splicie, fascynujący Dubrownik. "Praktyczny Przewodnik" to przystępnie podana wiedza (o naturze i kulturze, pomnikach przyrody i cywilizacji, historii, sztuce, zabytkach) i informacje do natychmiastowego wprowadzenia w życie (setki adresów miejsc noclegowych, restauracji, kawiarni, barów, godziny otwarcia muzeów, galerii, ceny biletów, wszystko o komunikacji, formach aktywnego wypoczynku, imprezach, które warto przeżyć)."

źródło opisu: Okładka

eduko7 | 2015-06-04
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 29 maja 2015

Właściwy, czytelny układ treści, ułatwiający wyszukiwanie potrzebnych informacji. Odpowiednio opracowane mapki i dobrane zdjęcia. Przestudiowałam przygotowując się do podróży. Zobaczymy na ile zawarte w nim porady przydadzą się podczas zwiedzania.