Stamtąd się nie wraca

Wydawnictwo: Poligraf
literatura piękna
Fitnesska

"Opowieść o przyjaźni, wierności i prawdziwej miłości, której nie jest w stanie przerwać nawet śmierć. Bohaterem książki jest Krzysztof, dziennikarz wrocławskiej gazety, który na skutek zaskakującej sytuacji traci ukochaną kobietę. Byli ze sobą od najmłodszych lat. Mężczyzna nie może pogodzić się z bezsensownym rozstaniem i nie potrafi ułożyć sobie życia uczuciowego z nikim innym. Od lat pozostaje sam. Kasia, Katarzyna zaprząta jego myśli niemal każdego dnia. Kiedy po latach, w mijających się na przystanku tramwajach, dostrzega kobietę, która przypomina ukochaną, rusza na poszukiwania. Ma wprawdzie wątpliwości, ale wie, że musi to sprawdzić, jak to już niejeden raz czynił. Do tej pory spotkały go same rozczarowania. Mimo iż doskonale rozumie, że stamtąd, dokąd odeszła, nigdy się nie wraca, postanawia pójść kolejnym śladem."

źródło opisu: http://www.wydawnictwopoligraf.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwopoligraf.pl

Jarosław | 2019-09-13

Przepiękna powieść o miłości, zaufaniu, którą można w dzień i też się żeby zarwać noc bardzo mi się spodobał główny bohater powieści że tak bardzo był wierny swojej naprawdę Polecam

Basia | 2019-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2019

Częściowo książka na koniec ciut mnie wzruszyła, lecz szału nie było.
Książkę na jedno posiedzenie.

Marii | 2018-06-21
Przeczytana: 20 czerwca 2018

takie czytadełko na jeden raz:) nie najgosza ale szału też nie ma:)

elka333 | 2016-02-20

Książka mnie rozczarowała. Banalne wyjaśnienie powodu zniknięcia Kasi.