Szokujące odkrycie

Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
En ny start
romans, saga norweska
Amanda

Thea jest pogrążona w rozpaczy po rozstaniu z Joakimem. Rozumie, że pomiędzy nimi do niczego nie może już dojść i postanawia zacząć wszystko na nowo. Udaje się do Bodo. Tuż przed wyjazdem znajduje jednak w sekretarzyku rodziców fotografię. Pokazuje ją ojcu. Czy Thea pozna wreszcie prawdę o swoim pochodzeniu? - Tato, dostrzegasz podobieństwo między babką a ciotką Kają? - Tak, a o co chodzi?...

- Tato, dostrzegasz podobieństwo między babką a ciotką Kają?
- Tak, a o co chodzi?
- Czy nie widzisz tego, czy po prostu nie chcesz się przyznać?
- Do czego? - spytał niepewnym głosem Gustav.
- Wiem, że nie jestem córką mamy.

źródło opisu: Ringier Axel Springer Polska, 2015

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!