Formuła 1 - Bruce Jones

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
sport

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o Formule 1 na pewno znajdziesz w tej książce!Formuła 1 to najbardziej dynamiczny sport świata. Przez ponad 6 dekad na torach Grand Prix toczono pojedynki na śmierć i życie. Wielcy mistrzowie ścierali się w walce o palmę pierwszeństwa w świecie szybkości. W tej książce zostali opisani najważniejsi bohaterowie torów wyścigowych od pionierów z początków ubiegłe

ggpost | 2015-03-12
Przeczytana: 2014 rok

Jeśli chcesz mieć kompendium wiedzy nt formuły 1 to jest to b. dobra pozycja. Krótki opis sezonów od początku istnienia wyścigów do 2005 r., notki biograficzne asów formuły + R. Kubica, trochę o najsłynniejszych torach, przełomowe auta i rozwiązania technologiczne, świetne zdjęcia, ładne i solidne wydanie.
Jeśli jednak szukasz wzruszeń, emocji, dramatów, których nie brak w F1 to nie tutaj.

el_matador | 2015-07-26
Oficer95 | 2015-02-09