Jun

J. A. MALEC Wydawnictwo: E-bookowo literatura obyczajowa, romans
E-bookowo
2015-05-11
2015-05-11

Nie potrafię ocenić tej książki jednoznacznie dając punkty od 1 do 10. Jest to pozycja nietypowa, niektórym może się wydać wręcz dziwna. Jak dla mnie pomysł na historię całkiem fajny, ale wykonanie dużo gorsze. Akcja pędzi, bohaterowie napisani dość "płasko". Jednakże najbardziej nie podobały mi się język i poprowadzenie narracji. Mimo wszystko trzeba przyznać, że powieść czyta się bardzo szybko, a sam pomysł na książkę dość ciekawy. Według mnie pomysł - 8/10, a wykonanie 4/10.

Książka króciutka ale przy której można się doskonale odprężyć bardzo zabawna historia .Taka bajka dla dorosłych.

Książka dość krótka, ale wydaje mi się, że niczego jej nie brakuje.
Może nie jest to literacki majstersztyk, ale wystarczy na wieczorne odprężenie się po pracy. Z drugiej strony książki z aniołami w tle są raczej charakterystycznym gatunkiem i nie wszystkim książka może przypaść do "gustowia" ;)
Co do opisu.. nie sądzę, aby bohaterka była jakoś szczególnie pyskata czy beszczelna w porównaniu z postaciami z książek Martyny Kubackiej czy L.A. Casey. Jun to raczej nowoczesna kobieta XXI wieku musząca sama znosić trudy życia.

Książka dość krótka, ale wydaje mi się, że niczego jej nie brakuje.
Co do opisu.. nie sądzę, aby bohaterka była jakoś szczególnie pyskata czy...

Przeczytałem książkę i ku zdziwieniu ze to romans bardzo mi się spodobała.Trochę za krótka a to tylko dlatego ze wciąga jak nie wiem, z każdą stroną byłem bardziej ciekaw następnej a co najlepsze jest pierwszą książką którą przeczytałem z wielką przyjemnością. Naprawdę polecam i czekam na następne. .

Książka absurdalna i zarazem dziwna . Akcja tak szybko się w niej dzieje, że czasem czułam ,że to totalny żart . Książka w ogóle nie posiada żadnego wprowadzenia do większej akcji. Jun-główna bohaterka- wydaje mi się totalnie nie przejmować się tym, że to co wokół niej się dzieje jest dziwne, znosi to jakoby z spokojem. Jedyne czym może poszczycić się główna bohaterka to wulgarnym językiem i ciągłą paplaniną. Akcja jak i cała książka wydaje mi się humorystyczna, gdyż nie wierzyłam w to co czytam chodzi mi o to jak ta książka została przedstawiona. Bohaterowie mają swoje żarciki, które mogą wywołać uśmiech u odbiorcy, ale poza tym książka mnie nie zachwyciła.

• Romans
  • Paranormal romance
  • Niedokończone, gdyż nie w moim guście...
  • Romantyczna
  • 2016