Jun

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Agacia

Romans paranormalny. Opowiada historię Jun, upartej kobiety o ostrym języku i równie upartego anioła Davida, który chciał nie chciał znalazł swoją partnerkę. Oboje od samego początku nie za bardzo za sobą przepadają. Ale kto się czubi ten się lubi. Prawda? Los na ich drodze stawia bardzo restrykcyjne prawo i …żonę Davida.

źródło opisu: E-bookowo, 2015

źródło okładki: Internet

Marlena | 2018-12-03

Książka króciutka ale przy której można się doskonale odprężyć bardzo zabawna historia .Taka bajka dla dorosłych.

Karolina Jędraszak | 2015-09-07

Książka dość krótka, ale wydaje mi się, że niczego jej nie brakuje.
Może nie jest to literacki majstersztyk, ale wystarczy na wieczorne odprężenie się po pracy. Z drugiej strony książki z aniołami w tle są raczej charakterystycznym gatunkiem i nie wszystkim książka może przypaść do "gustowia" ;)
Co do opisu.. nie sądzę, aby bohaterka była jakoś szczególnie pyskata czy beszczelna w porównaniu z postaciami z książek Martyny Kubackiej czy L.A. Casey. Jun to raczej nowoczesna kobieta XXI wieku musząca sama znosić trudy życia.

pikuś | 2015-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2015

Przeczytałem książkę i ku zdziwieniu ze to romans bardzo mi się spodobała.Trochę za krótka a to tylko dlatego ze wciąga jak nie wiem, z każdą stroną byłem bardziej ciekaw następnej a co najlepsze jest pierwszą książką którą przeczytałem z wielką przyjemnością. Naprawdę polecam i czekam na następne. .

Markiza88 | 2015-06-03
Przeczytana: 07 czerwca 2015

Książka absurdalna i zarazem dziwna . Akcja tak szybko się w niej dzieje, że czasem czułam ,że to totalny żart . Książka w ogóle nie posiada żadnego wprowadzenia do większej akcji. Jun-główna bohaterka- wydaje mi się totalnie nie przejmować się tym, że to co wokół niej się dzieje jest dziwne, znosi to jakoby z spokojem. Jedyne czym może poszczycić się główna bohaterka to wulgarnym językiem i ciągłą paplaniną. Akcja jak i cała książka wydaje mi się humorystyczna, gdyż nie wierzyłam w to co czytam chodzi mi o to jak ta książka została przedstawiona. Bohaterowie mają swoje żarciki, które mogą wywołać uśmiech u odbiorcy, ale poza tym książka mnie nie zachwyciła.