Turned at Dark

Cykl: Wodospady Cienia (tom 0.5)
angielski
Marika

Niezależna i silna Della Tsang nie wierzy w duchy. Do czasu, kiedy w ciemnej alejce widzi swojego nieżyjącego kuzyna. Nie wierzy też w wampiry.. dopóki nie staje się jednym z nich. Powinna pójść w ślady swojego kuzyna i odejść od wszystkiego, co znała, czy dołączyć do obozu "Wodospady Cienia" dla nadzwyczajnych nastolatków?

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: www.goodreads.com

anta_a | 2018-04-17
Przeczytana: 2017 rok

Opowiadanie o tym jak "narodziła się" wampirzyca

wiku200 | 2016-01-30

Koleżanka poleciła mi tą serię do przeczytania. Początkowo nie miałam ochoty, ale zgodziłam się. Przeczytałam 1 rozdział i nie mogłam przestać czytać. Po pierwszym tomie byłam zakochana w serii i z niecierpliwością czekałam, aż ktoś oporny odda w końcu kolejny tom do biblioteki.

Kitmia | 2015-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2015

Miły dodatek do serii :)

Wojciech Detko | 2015-11-22
Przeczytana: 21 listopada 2015

Jest to krótki rozdział opublikowany za darmo na oficjalnej stronie serii. Opowiada on o początkach wampirzego życia Delli. Bardzo szybka lektura, ludzie którzy szybko czytają po angielsku powinni ją ukończyć w około pięć minut. Jednakże nie jestem fanem wampiryzmu przedstawionego w tej serii, który zdecydowanie przypomina mi wymysł rodem z fanfiction niż właściwej książki o wampirach (dlatego radzę brać moją ocenę z dużą dawką ostrożności). Pomimo mojej niechęci do wampirzego aspektu muszę przyznać, że jest to dobrze napisane opowiadanie, które przyjemnie się czyta. Polecam jeśli szukacie czegoś do zabicia czasu a jesteście fanami serii.

Marika | 2015-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2015

Krótka historia z punktu widzenia Delli o tym, jak została wampirem i jak trafiła do obozu "Wodospady Cienia". Ciekawy dodatek do serii.