Koziorożec 19. Zarkan

Tłumaczenie: Olga Zasępa-Bietti
Cykl: Koziorożec (tom 19)
Wydawnictwo: Sideca
Capricorne: Zarkan
komiks, fantastyka
komiksy
Pharas

Zbiegiem okoliczności Koziorożec zostaje uwolniony ze swojego więzienia i dzięki zamaskowanemu wybawcy ucieka z kryjówki Pasażera, który już nie ukrywa wrogich zamiarów wobec astrologa. Pozyskawszy nowego sprzymierzeńca - profesora Zarkana i dzięki odnalezieniu tajemniczych sześcianów w schronieniu Gotta, z których jeden przenosi naszych bohaterów do bazy Pasażera, Koziorożec zwiększa swoje...

Pozyskawszy nowego sprzymierzeńca - profesora Zarkana i dzięki odnalezieniu tajemniczych sześcianów w schronieniu Gotta, z których jeden przenosi naszych bohaterów do bazy Pasażera, Koziorożec zwiększa swoje szanse w zbliżającej się konfrontacji z zabójcą i wynalazcą. Jakie odkryją tam tajemnice? Czego dowiedzą się się o tajemniczym wrogu? Czy coś łączy Gotta i Pasażera, który również jest zainteresowany Kamieniami Apokalipsy podobnie jak Mentorzy z nowym przywódcą Irą Zeusem.

Jaka jest natura owych kamieni, kto jest ich twórcą i jaki los będzie czekał świat...

Według wydań oryginalnych tom osiemnasty serii Koziorożec, zaś wg chronologii polskich wydań dziewiętnasty album serii.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/koziorozec/19

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/koziorozec/19,okladka

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!