Moje Hawaje

Wydawnictwo: Agencja Jeremy RAM
Moje Hawaje
Hawaje, Oceania, USA, biografie
chiara

Hawaje bez Bożeny, są jak wulkan bez lawy. Niesamowita wprost kariera od "pucybuta do milionera" dziewczyny z PRL-owskiej Stalowej Woli, która zostaje amerykańską bizneswoman, a potem polskim Konsulem na Hawajach!
To naprawdę warte jest przeczytania.
Nina Terentiew

źródło opisu: www.olesiejuk.pl

źródło okładki: www.olesiejuk.pl

chiara | 2015-05-31
Na półkach: Przeczytane, Papierowe, 2015
Przeczytana: 31 maja 2015

Pamiętnik dziewczyny z genem zdobywcy, która z PRL-u trafiła na Hawaje i zrobiła tam karierę zostając nawet Konsulem Honorowym. W ciekawy sposób opisuje swoje życie w Polsce i potem w USA, zarażając radością, optymizmem i chęcią obdarowywania innych. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a żadna tragedia życiowa nie jest w stanie odebrać jej siły i radości życia. Polecam.