Łódki Pana Boga

Wydawnictwo: Firma Literacko-Wydawnicza ZETKI
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8392025229
Hubert Zemler

Fragment wstępu książki "Łódki Pana Boga": "Po kilkunastu latach pracy na stanowisku pedagoga szkolnego postanowiłam podzielić się moimi przemyśleniami i doświadczeniami zarówno zawodowymi, jak i prywatnymi z szerszym gronem odbiorców – głównie z młodzieżą i ich rodzicami oraz z nauczycielami, ale nie tylko z nimi. Sądzę, że „Łódki…” może przeczytać każdy nastolatek i każdy dorosły człowiek zainteresowany poruszaną w niej problematyką."

źródło opisu: Firma Literacko-Wydawnicza ZETKI, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Bilbo | 2016-05-31
Przeczytana: 25 maja 2016

Autorka "Łódek..." z zawodu jest pedagogiem i to daje się wyczuć w książce. Pokusiłabym się o opinię, że to poradnik psychologiczny w "pigułce". Czytelnik znajdzie tu interesujące rozdziały na temat asertywności, samoakceptacji czy o przemocy. Oprócz tego bardzo dużo mądrych cytatów, złotych myśli, które autorka komentuje i osadza w kolejnych rozdziałach.