Nikola Tesla: Imagination and the Man That Invented the 20th Century

Okładka książki Nikola Tesla: Imagination and the Man That Invented the 20th Century Sean Patrick
Sean Patrick Wydawnictwo: Oculus Publishers biografia, autobiografia, pamiętnik
46 str. 46 min.
Oculus Publishers
2013-04-09
2013-04-09
46 min.

Bardziej broszurka o bardzo ciekawym człowieku - warto, żeby poznać podstawowe informacje z jego życia, ale większego pokładu informacyjnego w tej książeczce nie znajdziemy.
Porównując do ptasiego mleczka - ta książka jest jak obgryzienie dwóch ścianek.

Porównując do ptasiego mleczka - ta książka jest jak obgryzienie dwóch ścianek.

Niepotrzebnie się ucieszyłem, że jest coś o Tesli:(
Jeśli wyciąć początek i koniec, które są całkowicie zbędne, zostaje tylko kilka stron. W dodatku nic nowego się nie dowiedziałem. Dobrnięcie do tej bardziej wartościowej części nie jest takie łatwe. Początek (nudny) nie zapowiada, że będzie cokolwiek o Tesli i wygląda jak wstęp do pracy licencjackiej. Wszystkie wynalazki opisane bardzo skrótowo, mało informacji.... Nie warto się za to zabierać.
Oceny wyższej nie dam. To, że Tesla był geniuszem nie oznacza, że książka zasługuje na więcej niż 3.

Niepotrzebnie się ucieszyłem, że jest coś o Tesli:(

• Portrety
  • Popularnonaukowe
  • A1) -- ULUBIONE
  • Nauka = WYNALAZCY
  • 2016

Dodaj cytat z książki Nikola Tesla: Imagination and the Man That Invented the 20th Century