O stajennym chłopcu który chciał zostać rycerzem

Cykl: Historia dla dzieci (tom 3)
Wydawnictwo: Stowarzyszenie Filmowe Trzeci Tor
historia, dzieci, bajki, słuchowisko
Inez

Słuchowisko o średniowieczu, rycerstwie i Bitwie pod Grunwaldem. "Historia dla dzieci" powstała z myślą o najmłodszych. Zamierzeniem było stworzyć przyjemny, a zarazem skuteczny sposób przekazania dzieciom w wieku od 5 do 10 lat wybranych zdarzeń z dziejów Polski. Połączyliśmy więc bajkę z historią, piękną muzykę oraz całe bogactwo dźwięków z opowieścią i podaliśmy w formie słuchowiska.

Słuchowiska dostępne bezpłatnie na www.historiadladzieci.pl

Autorzy słuchowisk:
6. Prowadzenie projektu: Stowarzyszenie Filmowe TRZECI TOR
7. Realizacja nagrań : ZGNIATACZ DŹWIĘKÓW http://zgniataczdzwiekow.com/

źródło opisu: http://historiadladzieci.pl/o-projekcie.html

źródło okładki: google

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!