Siła Twojej osobowości

Tłumaczenie: Zofia Grudzińska
Wydawnictwo: Amber
Personal Power
Outcast

Niezastąpiony przewodnik dla wszystkich tych, którzy pragną podnieść swoją pozycję zawodową. Praktyczne wskazówki postępowania we wszystkich trudnych sytuacjach, z jakimi spotykasz się w pracy: sztuka przekonywania; promowania własnej osoby, firmy lub przedsięwzięcia; umiejętność wpływania na postępowanie innych; perswazja stosowana w czasie prezentacji produktu czy usługi; indywidualne sposoby zdobywania i utrzymywania władzy.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: google

Aneta Ana | 2016-08-10

Pierwsze 50 stron ciekawe, świetny opis niskiego poczucia własnej wartości, przydatne ćwiczenia i odkrywcze dla mnie sposoby rozmowy: dominujący i dążenia do wspólnoty. Na dalszych stronach większość treści dotyczy siły osobowości w biznesie/zarabianiu pieniędzy które do mnie za bardzo nie przemawiały.