Jak myśleć więcej o seksie

Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal
How to Think More about Sex
seks
poradniki
Lubczyk

Wcale nie myślimy o seksie zbyt dużo; po prostu myślimy o nim nie tak jak trzeba.

Niezwykle szczery, napisany z humorem poradnik o tym, że sex zaczyna się w głowie. Pokazuje, jak możemy sterować naszymi pragnieniami seksualnymi, aby wzmocnić rolę seksu i radość w codziennym życiu.

źródło opisu: Grupa Wydawnicza Foksal, 2014

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

lukrrecja | 2017-07-26

Autor konkluduje swoją książkę słowami „Byłoby lepiej, gdyby popęd płciowy nie istniał”. I jeśli ograniczyć to do osoby twórcy tego „dzieła” to jestem na tak wszystkimi kończynami. Wtedy pewnie nie popełniłby tej publikacji, ja bym jej nie kupiła i nie zmarnowała kilkudziesięciu minut na szerokie otwieranie oczu widząc gwałt dokonany na wybranych losowo badaniach i cytatach autorytetów sprzed kilkuset (!) lat, z których wyciąga się wnioski zaskakujące niczym króliki z kapelusza. Autorowi brak nie tylko umiejętności logicznego łączenia znanych powszechnie faktów, ale nawet swoich własnych umysłowych wytworów. Fabryka koszmaru, dramat. Tylko dla czytelników o mocnych nerwach lub lubiących znęcać się nad własną intelektualną godnością.

Koneser_Klasyki | 2017-05-09

Powyższy pseudo-poradnik to bezwartościowy szmatławiec, którego autor jest niezaprzeczalnie niekompetentnym idiotą, a przynajmniej za takiego uchodzi po lekturze tego... bełkotu (!).

No bo jak inaczej nazwać twór, w którym oglądanie porno jest demonizowane i potępiane, a zdrada małżonka pochwalana i to nawet na jego oczach?! W jaki inny sposób wyrazić się na temat publikacji, w której czytamy iż sprzedaż literatury spada przez rozwój branży porno, bo proza nie ma szans konkurować z wyuzdanymi igraszkami na ekranie monitora?!

Te przykłady to tylko drobny ułamek tego, jakie brednie można znaleźć w tym... czymś. Na całe szczęście znalazłem to w koszyku z przecenami, dzięki czemu nie straciłem zbyt wielkich pieniędzy, bo aż niecałe 7zł. Jak szybko to nabyłem, tak jeszcze szybciej się tego pozbyłem. Innymi słowy: TRZYMAJCIE SIĘ OD TEGO Z DALEKA!