Od pasji do biznesu

pasja, praca, biznes, finanse, hobby
biznes, finanse
Wiola

Praktyczny przewodnik, który poprowadzi cię do pełnego satysfakcji życia biznesowego. Takiego, w którym osiągniesz nie tylko sukces finansowy, ale także pełne zadowolenie z tego, czym się zajmujesz.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: google

Bafik | 2018-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2018

Z początku sceptycznie podchodziłem do tej książki, chociaż może to kwestia mniejszej chęci jej zrozumienia lecz później było już tylko lepiej. Wiele jest na świecie tytułowych "kołczów" a nawet typowy mentoring staje się modny w ostatnim czasie lecz sporo z nich to też zwykli oszuści robiący wszystko byle by naciągnąć na kasę i tylko robią wodę z mózgu naiwnym. Czytając tę książkę coś czułem że jednak jest inaczej owszem Pan Andrzej jest swego rodzaju mentorem, ale nie tylko jest także dziennikarzem no i zaufało mu wiele firm i słynnych marek co łatwo można sprawdzić. W swojej książce podaje dość ciekawe porady oraz wskazówki jednak by sprawdzić czy działają trzeba je jeszcze zacząć stosować. Mówi także wiele prawd z życia wziętych oraz podaje wiele ciekawych sytuacji ze swojego życia jako bonus do końcówki. Jednak szybko się skończyła gdy już zacząłem się wciągać lecz to jest przewodnik, a nie lektura na długie wieczory. Jestem zadowolony że mogłem dołączyć ją do swojej domowej...

krzysiek krzaczkowski | 2018-01-28
Przeczytana: 10 stycznia 2018

Prosty i praktyczny poradnik pozwalający na odkrycie swoich predyspozycji bazując na osobowosci. Zawiera równierz techniki pozwalające na przełamanie starchu, pogodzenie się z dawnymi przeżyciami oraz zwiększenie motywacji.