Praca biurowa cz.2 Praca w nowoczesnym biurze

Wydawnictwo: Rea
hobby

W podręczniku przedstawiono schematy, przykłady pism na blankietach korespondencyjnych i formularzach, ćwiczenia do samodzielnego lub grupowego wykonania przez ucznia, oraz zagadnienia ewaluacyjne. Konstrukcja treści i ćwiczeń została tak opracowana, aby uczeń zdobył określone w celach kształcenia umiejętności. Struktura podręcznika jest przejrzysta i powtarzalna, co sprawia, że przekazywana wiedza jest uporządkowana i łatwa do przyswojenia przez ucznia. Utrwaleniu wiadomości i umiejętności służą ćwiczenia, pytania sprawdzające i testy. Podręcznik może być wykorzystany w innych profilach kształcenia np.: w Liceum Profilowanym o profilu gospodarczo-usługowym, w Technikach: Ekonomicznym i Handlowym do realizacji przedmiotu &„,Praca biurowa&”,. Okładka: miękka, Rok wydania: 2003,

kamwij91 | 2016-11-29
gosia | 2015-03-22