Moment życia

Wydawnictwo: Novae Res
Moment życia

JEDEN NIEWINNY I PRZYPADKOWY INCYDENT, KTÓRY ZMIENIA WSZYSTKO. Joanna jest dwudziestoparoletnią studentką, która przeprowadziła się z małego miasteczka do Płocka. Ma własne mieszkanie i dobrą pracę. Wiedzie spokojne, uporządkowane życie aż do dnia, kiedy zostaje osaczona przez przystojnego mężczyznę, którego spotyka na każdym kroku. Początkowa niechęć szybko przeradza się w uczucie niczym z...

JEDEN NIEWINNY I PRZYPADKOWY INCYDENT, KTÓRY ZMIENIA WSZYSTKO.

Joanna jest dwudziestoparoletnią studentką, która przeprowadziła się z małego miasteczka do Płocka. Ma własne mieszkanie i dobrą pracę. Wiedzie spokojne, uporządkowane życie aż do dnia, kiedy zostaje osaczona przez przystojnego mężczyznę, którego spotyka na każdym kroku. Początkowa niechęć szybko przeradza się w uczucie niczym z bajki.

Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy Joanna przypadkiem dowiaduje się, że mężczyzna jest gangsterem. Zawziętość i chorobliwa zazdrość Krzysztofa oraz nieustępliwość i własne zdanie Joanny powodują, że ich spotkania są pełne pasji, erotyzmu, a także wiecznych kłótni, rozstań i powrotów.

"Moment życia" to historia prawdziwej, trudnej i wytrwałej ponad wszystko miłości, dla której warto poświęcić życie.

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2015

źródło okładki: http://novaeres.pl/

Karolina | 2019-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2019

Bardzo spodobała mi się tak książka jednak posiada wiele minusów. Po pierwsze mam wrażenie, że główna bohaterka ma rozdwojenie jaźni i to tak delikatnie mówiąc. Wszystkie ciekawe wątki kończą się bez wyjaśnienia. Tak jak by w połowie zdania zaczynała autorka pisać kolejny rozdział po przyszedł jej do głowy kolejny pomysł fabuły i zapomniała dokończyć poprzedni. Ale największy minusem jest zakończenie książki zwłaszcza, że nie ma następnej części. W momencie gdzie nie mogłam się oderwać i fabuła zainteresowała mnie na całego nagle trach i koniec. Rozumiem, że istnieją książki bez tzw. "happy end-u" jednak tutaj autorka dała plamę na całego. Wszystkiego się spodziewałam ale kurczę czy tylko mnie zabrakło pazura w tej książce i sensownego zakończenia? Możliwe... Jednak uważam, że warto zajrzeć i śmiało mogę polecić.

Jagusia | 2019-05-02

Joanna lat 23 ambitna,przebojowa dziewczyna pracuje jako asystentka szefa. Przeprowadza się z małej mieściny do Płocka,mieszka w bloku ,całe jej życie jest bardzo uporządkowane. W wolnych chwilach spotyka się ze znajomymi. Pewnego dnia p ochlapuje ją samochód przed blokiem.Tak spotyka przystojnego nieznajomego, który rujnuje jej spokój. Zaczyna na każdym kroku spotykać przystojnego mężczyznę, wydaje się, że ten chciałby ją osaczyć. Będąc na imprezie u znajomych spotyka Krzysztofa. Zarówno Joanna jak i Krzysztof mają bardzo mocną i zdecydowaną osobowość. Oboje są bardzo temperamentni, co powoduje, że ich relacja w bardzo szybkim tempie posuwa się do przodu. Zazdrość i robienie sobie na złość wychodzi im idealnie. Żadne z nich nie chce się podporządkować drugiemu. Dziewczyna nie lubi gdy ktoś jej rozkazuje. Krzysztof natomiast jest zabójczo przystojny i bogaty - lepiej omijać go szerokim łukiem na ulicy. Potrafi być czasami czarujący na swój własny sposób, jednak jego kariera...

Dziewczynka87 | 2018-12-17

Fajnaaa

ppaula195 | 2018-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2018

Od zawsze nie byłam dobrze nastawiona do polskich autorek książek jednak ta wszystko zmieniła. Joanna idąc chodnikiem zostaje ochlapana przez samochód. Wysiada z niego elegancki mężczyzna który ją przeprasza. Z czasem gdziekolwiek się pojawia widzi tajemniczego mężczyzne. Spotyka go na przyjęciu swoich znajomych. Okazuje się być kuzynem męża jej przyjaciółki. Od tamtej pory Krzysztof nachodzi dziewczynę. jest wobec niej władczy i nieugięty, mimo to Joanna walczy z nim aż do momentu gdy ciało ma inne zdanie. Niestety Krzysztof okazuje się być gangsterem przez co jego życie jest zagrożone. Joanna chcąc uratować ukochanego popełnia straszliwy błąd który odmieni jej ukochanego. Książka bardzo dobrze napisana. Nie było zbędnego lania wody tylko wszystko co istotne- czarno na białym Nie mogę doczekać się kolejnej części ! czekam ze zniecierpliwieniem!

martina2994 | 2018-06-07

Książkę czytało się super. Nie mogłam się od niej oderwać. Zawiodłam się po przeczytaniu kiedy okazało się, że nie ma drugiej części...

zaczytanaa | 2018-03-04
Przeczytana: styczeń 2018

Jak skończyłam czytać od razu szukałam 2 części ale ku mojemu zdziwieniu i rozpaczy nie ma!!!Mam jednak wielką nadzieję , że będzie bo czekam na nią!!! Zakończenie całkowicie zaskakujące i obiecuje dalszy ciąg.Bardzo mi się podobało , że autorka poszła w tym kierunku. Zdecydowanie nie zgadzam się z opiniami , że książka jest podobna do W zapomnieniu Agnieszki Lingas Łoniewska. Moim zdaniem jedyne podobieństwo w książkach to takie , że obaj byli gangsterami i na tym podobieństwo książek się kończy acz kolwiek obie bardzo mi się podobały. Polecam Wszystkim do przeczytania bo czyta się bardzo szybko i trzyma w napięciu. Nawet żałowałam ,że ma tak mało stron i nie była podzielona na dwie części.

Gola | 2018-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2018

Lubie takie książki! Można pisać, że ona za dużo piła i imprezowała, on był zbyt zaborczy ale to przecież tylko książka i obraz jaki chciała przekazać nam autorka. Idealne czytadełko. Troszeczkę zabrakło mi wzmianek o Płocku i jego okolicach. Odejmuję gwiazdkę za zakończenie, w takim świecie zakończenie powinno być inne.

I za to właśnie cenię ten portal. Można znaleźć takie perełki.

Książkę świetnie się czytało. Chemia pomiędzy bohaterami jest pierwsza klasa. Ich zaczepki, przekomarzania i kłótnie są rewelacyjne, prawdziwe, zabawne. Główna bohaterka jest równa babka, trochę humorzasta, trochę zołza, jak każda z nas. Bohater, Krzysztof, to momentami skończony debil ale uroczy mimo, że gangster.

Jest to doskonałe czytadło. Czyta się niesamowice lekko. Te trzy godziny minęły niewiadomo kiedy. Niestety złą informacją jest to, że nie ma drugiej części a autorka nie wydała niczego wiecej.

Polecam bardzo gorąco. Ksiażka bardzo przypadła mi do gustu. Koniec jest super. Pewnie paru rzeczy można się przyczepić ale ja nie mam zamiaru.

Mam gorącą nadzieję, że autorka, pani Joanna Zawadzka napisze coś jeszcze. Duży talent. Jest to książka na poziomie moich absolutnie ulubionych autorek.

Jeszcze raz polecam! REWELACJA!

sabi | 2018-02-05

Świetna książka którą super się czyta. Nie ma za długich opisów które by nas nudziły. Fajnie napisana historia Joanny i Krzysztofa. Joanna młoda, sprytna, niesamowicie pyskata i ambitna studentka która dla miłości naprawdę zrobiła wiele oraz Krzysztof jego niesamowite EGO i silna chęć podporządkowania sobie Joanny. Super pozostaje tylko nam mieć nadzieję że autorka się nad nami zlituje i dopisze dalsze losy tej pary, książka kończy się w takim momencie że wrrrrrrr. Prosimy o jeszcze. Gorąco polecam

zaczytana | 2017-08-18
Przeczytana: 17 sierpnia 2017

Książka tak mnie w ciągła że na jedynym oddechu przeczytałam. Historia burzliwej i niebezpiecznej miłości. Joanna musiała podjąć ważną decyzję,przez którą straciła zaufanie Krzysztofa. Czekam z niecierpliwością na książkę z dalszymi losami tych bohaterów. Polecam książkę każdej dziewczynie :)