Fritzi i ja. Czyli o lękach ojca, że nie będzie dobrą matką

Wydawnictwo: Fundacja Feminoteka
7 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
9788362206964
Toy

Jochen König nie pisze podręcznika ani poradnika o tym, jak należy się zachować, kiedy partnerka niespodziewanie zajdzie w ciążę i zgrana do tej pory para nie będzie z tego szczególnie zadowolona. On po prostu dzieli się swoimi doświadczeniami po tym, jak oboje nie decydują się na usunięcie ciąży, chociaż według niemieckich przepisów mają do tego prawo, którego nie mieliby w Polsce ze względu na najbardziej restrykcyjne w tym względzie regulacje prawne w Unii Europejskiej.
z recenzji Bożeny Chołuj

źródło opisu: http://www.feminoteka.pl/ksiegarnia

źródło okładki: http://www.feminoteka.pl/ksiegarnia

| 2015-12-27
Przeczytana: 22 grudnia 2015

Tłumaczka nawaliła, a potem korekta i redakcja.
Wierzę że w 2015 roku zasługujemy na książki wolne od roków czasów i ubierania kurtek.
A tak naprawdę to największym minusem jest to, że to krótka książka.
Liczę na pogłębioną kontynuację np. gdy tytułowa Fritzi pójdzie do szkoły albo i co innego. Ale ta książka to jest za mało.

HomemadeDynamite | 2016-11-09
Na półkach: 2018, Przeczytane

Książka napisana jest dość przeciętnie, ale bardzo doceniam ją jako świadectwo wychowania Fritzi i trudów z tym związanych oraz za kilka świetnie napisanych fragmentów o prawie do wyboru czy aborcji.
Gdyby więcej ojców szanowałoby swoje córki tak jak autor, to świat byłby o wiele piękniejszy. Warto sięgnąć.

Toy | 2016-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2016