My Time in the Affair

My Time in the Affair
literatura piękna
angielski
olcik_81

~Mischa~ I made a conscious decision to cheat on my husband. Now, before you judge me, hear my story. Hear how much I'm like you, how similar my thoughts are to your own. Yes, I'm a horrible person. Yes, I've done horrible things. Yes, I don't deserve forgiveness. Yes, bad things happened because of my actions. But I'm willing to bet I've done things that maybe, just maybe, you have thought...

~Mischa~

I made a conscious decision to cheat on my husband.

But I'm willing to bet I've done things that maybe, just maybe, you have thought of doing.

Maybe, just maybe, you're not as innocent as you'd like to think.

Or maybe I'm not so guilty ...

źródło okładki: www.amazon.com

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!