flora i fauna

Książka przygotowana została dla potrzeb hodowców, zarówno doświadczonych, jak i początkujących. Omówiono w niej zasady chowu i hodowli tych zwierząt, systemy ich utrzymania i żywienia. Szczegółowo opisano barwne odmiany nutrii, zasady ich krzyżowania i uszlachetniania, zasady doboru nutrii do hodowli, typy użytkowe, metody skórowania, postępowania ze skórami oraz ocenę ich jakości i klasyfikowania. Opisano też możliwość zagospodarowania mięsa nutrii i podano przepisy kulinarne. Szeroko omówiono też zasady zapobiegania i zwalczania chorób nutrii. Okładka: miękka, Rok wydania: 2000,

| 2014-06-16
Burgundd | 2013-01-17