140 projektów małych ogrodów

Wydawnictwo: Muza
hobby

Gotowe do realizacji plany zagospodarowania małych przestrzeni. 140 projektów autorstwa znanych angielskich architektów krajobrazu. Dobór roślin przystosowany do warunków polskich, mnogość prezentowanych rozwiązań, cenny zestaw inspirujących pomysłów Każdy projekt przedstawiono w postaci planu, co pozwala zrozumieć rozkład całości ogrodu. Dodatkowe grafiki dają wyczucie skali, czasem też uwypuklają istotny czy szczególnie interesujący detal. Przedstawiony materiał ożywiają fotografie i komentarze projektanta. Pierwsze ukazują ostateczny efekt prac, drugie wyjaśniają zamiary twórcy i problemy, z jakimi musiał się borykać.

GABRYSIA | 2013-03-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ogrody