Magiczna sztuka uwodzenia panów

Wydawnictwo: Psychoskok
5 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki
Aneta

Energia życia mężczyzny i kobiety – Jing i Jang Proszę, spójrz na siebie. Co reprezentujesz sobą? Odreaguj emocje. Zastosuj pewne techniki, jak; odzyskaj pewność siebie, przebacz wrogom. Stosuj metodę prób i błędów, siłę wzroku. Przekonaj się jak działa: dotyk pewnych miejsc, zapach, taniec, dobór słów i tonacja głosu. Potem zrób z siebie Sierotkę Marysię. Wykonaj ćwiczenie wspólnej ciszy....

Energia życia mężczyzny i kobiety – Jing i Jang
Proszę, spójrz na siebie. Co reprezentujesz sobą?
Odreaguj emocje. Zastosuj pewne techniki, jak; odzyskaj pewność siebie, przebacz wrogom. Stosuj metodę prób i błędów, siłę wzroku. Przekonaj się jak działa: dotyk pewnych miejsc, zapach, taniec, dobór słów i tonacja głosu. Potem zrób z siebie Sierotkę Marysię. Wykonaj ćwiczenie wspólnej ciszy. Przepracujcie wspólnie sprawdzian zaradności życiowej. Nie mów za dużo o swojej przeszłości – ten czas minął. Problemy rozwiąż za pomocą magii umysłu. Stwórz harmonie w łóżku po kłótni, jeśli się zdarzy. Potem pamiętaj, że istnieje taka wiedza, jak Tantra. Zawsze pracuj nad związkiem, niezależnie ile lat w nim jesteś.

Aneta | 2015-05-22

Książka skierowana jest do tych odbiorców, którzy marzą o prawdziwej, pięknej miłości. Ma ona za zadanie pomóc im w odnalezieniu i zdobyciu tego uczucia. Ale czy jest prosta recepta na miłość? To już niech każda z nas odpowie sobie sama, a może ta książka otworzy nam oczy na to, co zwykle bywa niezauważalne, albo zbyt banalne by pomyśleć by było istotne :)

Wivel | 2015-06-17

Uważajcie Panowie :)