Sztuka na wesoło. Anegdoty, ciekawostki i dowcipy

Wydawnictwo: Polihymnia
Teatr, sztuka
rozrywka

Sztuka na wesoło przeznaczona jest nie tylko dla tych, którzy interesują się sztuką, ale i dla tych, którzy chcą w sposób przystępny i pogodny poznać historię sztuki. Z pewnością będzie przydatna dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz nauczycieli przedmiotów humanistycznych we wszystkich typach szkół. Sztuka na wesoło powinna zaspokoić potrzeby szerszego odbiorcy czytającego i kochającego...

Sztuka na wesoło powinna zaspokoić potrzeby szerszego odbiorcy czytającego i kochającego książki, chodzącego do muzeów i galerii, podziwiającego obrazy i rzeźby… Zachęcamy zatem do przeczytania tej publikacji, pokazującej inne, mniej poważne spojrzenie na sztukę.

źródło opisu: http://www.polihymnia.pl/sklep/index.php?products=product&prod_id=262

źródło okładki: http://www.polihymnia.pl/sklep/index.php?products=product&prod_id=262

alex2586 | 2012-12-18
Na półkach: Przeczytane, Śmieszne