Okładka książki Biżuteria z kryształków i koralików

Biżuteria z kryształków i koralików

Autor:
tłumaczenie
Magdalena Sołtys
Bijoux en perles de cristal : bagues, colliers et autres parures scintillantes
wydawnictwo
RM
978-83-7243-699-3
poradniki
typ
papier
7 (5 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Wspaniałe pierścionki i naszyjniki, lśniące broszki i bransoletki - niezwykły blask kryształu zachwycił projektantów tej biżuterii. Aby samodzielnie wykonać te komplety, podążaj krok po kroku za wskazówkami. Wszystkie etapy są dokładne opisane i precyzyjnie zilustrowane, od pierwszego aż do ostatniego koralika. Dokładne odnośniki do wykorzystanych koralików, pozwolą ci stworzyć identyczną biżuterię. Pozwól najpierw się poprowadzić, aby następnie samodzielnie dostosowywać pokazane wzory do własnych pomysłów, bez końca zmieniając kształty i kolory. Stwórz biżuterię ze swoich snów!

źródło opisu: http://www.empik.com/bizuteria-z-krysztalkow-i-kor...(?)

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
dzosefinn | 2011-05-04

Moim zdaniem świetny poradnik dla osób, które rozpoczynają swoja przygodę z tworzeniem własnej biżuterii. Przejrzyście opisane krok po kroku, jak zrobić cuda z tej książki.

MariaMR | 2013-01-04
Przeczytana: 2010 rok

Książka przydała się do rozwijania moich pasji, choć nie wszystko potrafię zrobić według zaleceń z tego poradnika (już nie te oczy). Jednak z czystym sumieniem polecam :)

incorrectly123 | 2013-12-14
karolina_o | 2012-05-28