Św. Hildegarda leczy alergie

Tłumaczenie: Edyta Panek
Wydawnictwo: Esprit
poradniki

Codziennie do naszego organizmu dostają się ogromne ilości szkodliwych substancji. Toksyny są w naszym jedzeniu i w ubraniach, w domach i w otaczającym nas powietrzu. Powodują choroby cywilizacyjne, w tym coraz częstsze alergie. Oparte na naturalnych składnikach zalecenia żywieniowe i zdrowotne św. Hildegardy z Bingen, średniowiecznej mniszki, uważa się za najskuteczniejszą metodę oczyszczania zatrutego organizmu, a co za tym idzie – walki z alergiami.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!