Róże w Twoim ogrodzie

Wydawnictwo: Świat Książki
flora i fauna

Róża już w momencie wyboru sadzonek w centrum ogrodniczym przyprawia nowicjuszy o zawrót głowy. Żaden krzew nie dorównuje bowiem królowej kwiatów pod względem bogactwa odmian. Jak z tej różnorodności wybrać najlepsze róże ogrodowe? Które sprawdzą się w donicach, a które romantycznie spowiją pergolę? Poradnik ułatwi wybór i pomoże w uprawie. Lektura rozdziałów poświęconych starym szlachetnym odmianom, różom angielskim czy miniaturowym to prawdziwa przyjemność! Wskazówki ekspertów dotyczą m.in. sadzenia, nawożenia, cięcia, ochrony róż.

ewasia | 2016-07-19
książek: 1929