Tribute to Andrzej zaucha z płytą CD

Wydawnictwo: Agora SA
muzyka

Album Kuby Badacha aObecny. Tribute to Andrzej zauchaa trafi do sprzedaży w piątek 24 kwietnia. Wydawcami książki z płytą są Agora i Big Bem Agencja Artystyczna. Na krążku znalazło się 14 utworów Andrzeja zauchy, m.in. aByłaś serca biciema, aBądź moim natchnieniem, aCaest la viea czy aSiódmy roka, zaaranżowanych na nowo przez Kubę Badacha i Jacka Piskorza. W nagraniach wzięli udział wybitni muzycy, m.in. Henryk Miśkiewicz i Robert Majewski. Płyta dołączona jest do książeczki, zawierającej teksty piosenek, wywiad z wokalistą oraz życiorysy Kuby Badacha i Andrzeja zauchy. Kuba Badach, znany m.in. ze współpracy z Robertem Jansonem przy albumie aTrzeci Wymiara i frontman zespołu Poluzjanci, we wczesnej młodości miał okazję poznać Andrzeja zauchę i do dzisiaj pozostaje pod wrażeniem jego talentu. To moje podziękowanie dla zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo ahołda... Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory i zaprosić do współpracy tych muzyków, którzy zawsze byli dla mnie mistrzami Henryka Miśkiewicza i Roberta Majewskiego opowiada o albumie Badach.

Jakub | 2014-08-27
Sabina Majcher | 2011-01-10