Makaronowe ozdoby i dekoracje

Wydawnictwo: RM
rękodzieło

Do zrobienia makaronowego motylka potrzebne będą: cavatelli, dwie duże i dwie średnie muszelki prążkowane, dwa drobne kolanka, klej i złoty sprej. Prawda, że niewiele? z tego włoskiego przysmaku powstaną postaci a lalka, baletnica, rusałka, dama z parasolka przypominająca kobietę na obrazie Moneta. z makaronu możesz też zrobić małe zoo a żyrafę, zająca, lwa. Makaronowe gwiazdki w kształcie płatków śniegu, łańcuchy ze spiralek i kokardek będą wspaniała ozdoba choinkowa. A samodzielnie zrobiony prezent w postaci bogato wysadzanej muszelkami szkatułki, stylowego świecznika czy kwiatów z rurek z pewnością mile zaskoczy każdego.

kleopatratoja | 2015-12-28
Magdalena | 2014-10-04