wiedźmy, wampiry
Stendar

“ORP Dzik” to zbiór humorystycznych opowiadań z gatunku fantastyki. Akcja rozgrywa się na okręcie podwodnym. ORP Dzik to specyficzna jednostka o jeszcze dziwniejszej załodze. Dzielni i troszkę szaleni marynarze zmierzą się z siłami nadprzyrodzonymi, wiedźmami, wampirami a także słowiańskimi bóstwami. Humor Domagalskiego zapewni czytelnikom wiele doskonałej zabawy. Czyta: Marcin Popczyński...

“ORP Dzik” to zbiór humorystycznych opowiadań z gatunku fantastyki.

Humor Domagalskiego zapewni czytelnikom wiele doskonałej zabawy.

Czyta: Marcin Popczyński
Czas: 8 godzin 38 minut

źródło opisu: Heraclon International, 2015

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/

sokolik97 | 2019-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2019

Ta książka nie ma zdaje się innych zadań niż rozśmieszenie czytelnika.
Problem w tym, że nie ogarniam co trzeba mieć w głowie, by ta lektura człowieka rozśmieszyła.

Jacek Bochenek | 2018-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2018

Jedne opowiadania lepsze inne gorsze. Mnie się średnio podobały, ale może dlatego, innym przypadnie do gustu, szczególnie tym co lubią fantasy.

pietrych | 2016-05-30
Na półkach: Przeczytane, Audiobooki
Przeczytana: 30 maja 2016

Momentami śmieszne, momentami nie. Nie sposób nie porównać tego dzieła z przygodami Jakuba Wędrowycza i jak łatwo się domyślić nie jest to porównanie dla Domagalskiego korzystne. Audiobooka w wykonaniu Marcina Popczyńskiego słucha się przyjemnie.